Alemin En Haylaz Forum Sitesi

━═☆ HaylazMekan ☆═━

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

"O" Der Yuregim Sadece "O" Kayit

Üye olmak için tıklayın.
"O" Der Yuregim Sadece "O" 112

Join the forum, it's quick and easy

━═☆ HaylazMekan ☆═━

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

"O" Der Yuregim Sadece "O" Kayit

Üye olmak için tıklayın.
"O" Der Yuregim Sadece "O" 112

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"O" Der Yuregim Sadece "O"

LoRDMoZaRD
    LoRDMoZaRD
    Admin
    Admin

"O" Der Yuregim Sadece "O" 78979810
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 342
    <b>Oto Rep</b> Oto Rep : 1006
    <b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 27/11/09
    <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
    <b>Doğum Tarihi</b> Doğum Tarihi : 28/01/91
    <b>Yaş</b> Yaş : 33
    <b>Nerden</b> Nerden : istanbul
    <b>İş</b> İş : WebMaster
    "O" Der Yuregim Sadece "O" 97899910

"O" Der Yuregim Sadece "O" Empty "O" Der Yuregim Sadece "O"

Mesaj tarafından LoRDMoZaRD Çarş. Ara. 09, 2009 4:55 pm

Bir yüzük alıp takıcam parmağıma,ben artık yanlızca seninim sevgili...hayırlısı senmisin değilmisin bilemem.hani hep dualarımızı bu yönde yaparız ya."hayırlısıysa olsun."Hayrı'da Şer'i de yaratan aynı
    Yarattığına hükmedende oydu.Benim dua'larım farklıydı.Hayırlısı o değilsede o olsun Allah'ım
    Senin herşeye gücün yeter
    Helalim o olsun derdim.Ondan gelicekleri geri çevirmek değildi amacım.o benim kalbime eşsiz bir sevgi verdi zaten.tek amacım o sevgiyi kalbimde muhafaza edebilmek.Sende benim olduğunu söyliyebilicekmisin?yine kendinden emin değilsin dime...
    o zaman elini o güzel kalbine koy ve hissettiklerini düşün. sen emin olmasanda o biliyor.Dışarda el ele gördüklerin sevgilimi sanıyorsun?öpüşenler sevgilimi? sevişenler?Nikah masasında imza atanlar, evet diyenler sevgilimi sanıyorsun?
    Yanılıyorsun...Herkes sevemez böyle, herkes gerçekten sevemez...Kara sevda dedikleri bu olsa gerek hiç vazgeçilemiyen...Neden kara derler bilmem ama, bildiğim tek şey
    karanlığın ölçülemediği...Aynı sevgimi hiçbir kelimenin anlatamadığı gibi
    bir değil bir kaç ömür yetmez bunu yaşatmaya, yaşamaya...Hep seni yaşıyorum biliyormusun? her an her saniye
    Akıl unutur belki zaman zaman, peki ya kalp?Sevmek akıllı işi değil zaten ki akıl hep seni düşünsün.
    Sevmek gönül işi. Sabah seni yaşamışsam,Akşam olunca yine seni yaşadığımda,ki hisler aynıysa sen hep bende yaşıyorsun demektir.Değişmiyen döngüsün sen bende..Her son bahar yağmuru gibi...Her sabah doğan güneş gibi
    Ay'ın her gece tepemde çizdiği aynı rota gibi.Ben hep şiirlerimi kendime okuyorum.hiç yazasım gelmiyor sevgili
    Yazıpta geriye ne bırakıcaksın ki?yaşıyamadığım şeylerin kanıtı sözlermi?Gel diyorum işte, bu insanlığın sevmenin kıymetini bilenlere ihtiyacı var.Bizlerde hakkını yersek sevginin iyice küstürücez insanlığa sevgiyi.Geleceğin neler getiriceğini hiç bilmiyorum.Ama senden vazgeçmiycem ya zaman beni sevindiricek yada üzücek.Hayallerim var çok, sen gidersen onlarıda götürüceksin.Sen sevgi tohumuydun. Yaradan seni ekti kalbime...

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 6:19 am